Selling fast!
Get yours while you can.
From $3,718.00
Couldn't load pickup availability
Secure your shopping experience with various safe and trusted payment methods.
| LED Density | Waterproof Type | Package Quantity |
|---|---|---|
| 30 LEDs/M | Non-Waterproof | 165FT (5M × 10 Roll) |
| 30 LEDs/M | Non-Waterproof | 1650FT (5M × 100 Roll) |
| 30 LEDs/M | Non-Waterproof | 1× 5M Strip + 1× Controller + 1× Power Supply (Complete Kit) |
| 30 LEDs/M | IP65 Waterproof | 165FT (5M × 10 Roll) |
| 30 LEDs/M | IP65 Waterproof | 1650FT (5M × 100 Roll) |
| 30 LEDs/M | IP65 Waterproof | 1× 5M Strip + 1× Controller + 1× Power Supply (Complete Kit) |
| 30 LEDs/M | IP67 Waterproof | 165FT (5M × 10 Roll) |
| 30 LEDs/M | IP67 Waterproof | 1650FT (5M × 100 Roll) |
| 30 LEDs/M | IP67 Waterproof | 1× 5M Strip + 1× Controller + 1× Power Supply (Complete Kit) |
| 60 LEDs/M | Non-Waterproof | 165FT (5M × 10 Roll) |
| 60 LEDs/M | Non-Waterproof | 1650FT (5M × 100 Roll) |
| 60 LEDs/M | Non-Waterproof | 1× 5M Strip + 1× Controller + 1× Power Supply (Complete Kit) |
| 60 LEDs/M | IP65 Waterproof | 165FT (5M × 10 Roll) |
| 60 LEDs/M | IP65 Waterproof | 1650FT (5M × 100 Roll) |
| 60 LEDs/M | IP65 Waterproof | 1× 5M Strip + 1× Controller + 1× Power Supply (Complete Kit) |
| 60 LEDs/M | IP67 Waterproof | 165FT (5M × 10 Roll) |
| 60 LEDs/M | IP67 Waterproof | 1650FT (5M × 100 Roll) |
| 60 LEDs/M | IP67 Waterproof | 1× 5M Strip + 1× Controller + 1× Power Supply (Complete Kit) |
| 96 LEDs/M | Non-Waterproof | 165FT (5M × 10 Roll) |
| 96 LEDs/M | Non-Waterproof | 1650FT (5M × 100 Roll) |
| 96 LEDs/M | Non-Waterproof | 1× 5M Strip + 1× Controller + 1× Power Supply (Complete Kit) |
| 96 LEDs/M | IP65 Waterproof | 165FT (5M × 10 Roll) |
| 96 LEDs/M | IP65 Waterproof | 1650FT (5M × 100 Roll) |
| 96 LEDs/M | IP65 Waterproof | 1× 5M Strip + 1× Controller + 1× Power Supply (Complete Kit) |
| 96 LEDs/M | IP67 Waterproof | 165FT (5M × 10 Roll) |
| 96 LEDs/M | IP67 Waterproof | 1650FT (5M × 100 Roll) |
| 96 LEDs/M | IP67 Waterproof | 1× 5M Strip + 1× Controller + 1× Power Supply (Complete Kit) |

| Light Source Type | 4-in-1 SMD5050 LED with built-in WS2815 IC |
|---|---|
| LED Package | SMD5050 |
| Light Color | RGBW (RGB + 6000K) |
| Input Voltage | DC12V |
| LED Density | 30 LEDs/m / 60 LEDs/m / 96 LEDs/m |
| Power Consumption | 0.24W per LED |
| Luminous Flux | 18–22 lm per LED |
| Beam Angle | 120° |
| PCB Width | 10 mm White PCB |
| Strip Length | 5 m per roll |
| Waterproof Options | Non-Waterproof (IP00) / IP65 Waterproof / IP67 Waterproof |
| Control Type | SPI Individually Addressable Pixel Control |
| Dimmable | Yes |
| Color Rendering Index | CRI 80 |
| Lifespan | 30000 hours |
| Weight | 150 g per roll |
| Special Features | Breakpoint Resume, Individually Addressable, Dual Signal Transmission |
| Applications | Party Lighting, Decoration, Home DIY Lighting Projects |
Features:
SPI four-channel addressable RGBW LED controller, with unique dynamic, music
and DIY effects to meet your lighting and ambiance needs.
1. Support App control and2.4G remote control;
2. Support up to 450 single-wire RZ RGBW LED driver ICs;
3. Built-in a variety of music and dynamic effects, support effects pause,
multi-parameter adjustable;
4. Capture music through the phone microphone, player streamer and on-board
microphone;
5. Support effect collection;
6. support DIY effects;
7. With a variety of ON/OFF animation effects;
8. With sequential channel calibration and ON/OFF timer functions;
9. Support OTA firmware upgrade




At our Shopify store, we prioritize your safety and security. Here's how we ensure a secure shopping experience:
1. Secure Transactions: We use advanced encryption to protect your personal and payment information, ensuring it is safely transmitted and safeguarded.
2. Trusted Payment Gateways: Our store integrates with trusted payment gateways, ensuring your transactions are processed securely and efficiently.
3. Data Privacy: Your privacy is our top priority. We follow strict data protection policies to keep your personal information confidential and secure.
4. Secure Platform: Shopify provides robust security features and continuous monitoring against vulnerabilities, ensuring a safe shopping environment.
5. Verified Merchants: We are a verified merchant on Shopify, committed to providing authentic and high-quality products.
6. Transparent Policies: Our clear return, refund, and shipping policies provide peace of mind, knowing we stand behind our products.
7. Customer Support: Our dedicated customer support team is ready to assist with any concerns or questions you may have.
Shop confidently at our Shopify store, where your safety and satisfaction are our top priorities.
$3,718.00
Selling fast!
Get yours while you can.